Říjen 2013

Happy Halloween

31. října 2013 v 8:45 | Eli |  Mé výtvory
Tak co příšerky jdete někam na Halloween ?? :) Vím že se tento svátek u nás moc neslaví ale mě přijde dlabání dýní hrozně zábavný :) no my už jsme ho slavili tak vám sem dávám mojí dýni :) a co by jste říkali na to kdybych uspořádala menší soutěž o nejhezčí vydalabanou dýni :)

Vyjížďka v Borčicích

28. října 2013 v 20:02 | Eli |  Fotky,fotky a jenom fotky
Možná někdo znáte jezdecký Dvůr Borčice no já jsem tam byla na táboře a teď mě tam rodiče vzali na odpolední vyjížďku :) jela jsem na koníkovi jménem Gregory jenže on moc nestíhal a tak když ostatní koně krokovali on klusal no a když klusali oni on si to tam nacválal :D jenže měl trochu kohoutí krok a já chválil jště v terénu moc nezvládám no takže jsem měla co dělat :D ale nespadla jsem :)
tady už já spolu s Dekádou :)

Konečně :)

24. října 2013 v 19:54 | Eli
Konečněeeeeeeeeeeee už mám zpátky počítač :) yes ! No to dneska vám sem dám jen fotku mě a mají BFF s balónky <3 :DD

špatná zpráva

23. října 2013 v 14:43 | Eli |  NOVINKY
Ahoj mám pro vás špatné zprávy:( mám zabavený počítač kvůli čtyřce z ániny takže tu teď moc článků nebude jelikož na mobilu než něco napíšu tak ... No takže takové částečné pozastavení než mi rodiče zas počítač vrátí :( tak doufám že sem nepřestanete chdot :)

Návod na výrobu náušnic

20. října 2013 v 13:38 | Eli |  Vyrábění :)
Takže co budete potřebovat:
- odstíny fima:
0 bílá
04 svítící
7 hnědá
70 pleťová
- zelený fix
- pára tok nebo špejli
- 2 očkové jehly
návod:
Tak snad jste to pochopili :D a kdyby jste měli jakékoli dotazi nebojte se zeptat ráda odpovím :)

:P:D

19. října 2013 v 19:39 | Eli
No takže dneska se nic moc nestalo nafotila jsem návod na výrobu náušníc tak já je upravím a zítra je vám sem přidám :) no zítra musím vyčistit Ňufku a co vy jak často čistí tě klec svým mazlům ?? ;)

Starbucks coffe

18. října 2013 v 13:23 | Eli |  Vyrábění :)
Ahoj takže určitě všichni znáte Starbucks :) a kdo ne tak je to kavárna rozšířená po celém světě a já to tam ůplně miluju :3 :D na a tak jsem si z fima udělala náučníce jednu jako kafe :) adruhá ma být lahodový koktejl :) no a ktomi jsem přidala donatek :) takže snad se vám líbí kdyby jste někdo měla zájem o tutoriál na náušníce tak napište :)

Co je to FIMO ??

14. října 2013 v 19:08 | Eli |  Vyrábění :)
Takže jsem se rozhodla udělat ten článek :)

Co je to fimo ?? Takže je to hmota v podstaťe jako modelína která se dá zapéct aby zatvrdla.

Co se s fima dá dělat ?? Je to opravdu jen a jen na vás co si z něj vyrobíte ale je to od šperků
přez ozdoby na nehty nebo na přáníčka až po vlastně panenky na které se pak šíjí šatičky :)

Je ještě něco podobného ?? Ano fimo je něco jako střední cesta a také nejčastěji používané mezi méně kvalitnějším CERNITEM a potom je tu POLYMER ze kterého vyrábí lidé kteří své výrobky ve velkém prodávalji.

Jak se peče ?? Zapékáme v nepředehřáté troubě na 125 stupňů a tak 25-30 minut.

Dostupnost ?? Seženete ho v barevných kostkách které jsou očíslované podle odstínu barvy v papírnictvích ne bo výtvarných potřebách jedna kostka( jedna barva ) 55,-. Jinak i na internetu.

Druhy ?? Fimo seženete prakticky jakékoli barvě existuje například i svítivé, třpitívé měnící barvu.... Fimo se dělí na FIMO CLASSIC a FIMO SOFT já v nich nevidím žádný rozdíl krom toho že fimo SOFT jsou barvy troch svěžjší a je malinko měkčí jinak stojí oba druhy stejně.

Sety ?? Prodává se spousty setů s hmotou fimo když si koupíte třeba set na šperky dostanete na vybráni z kombinace barev do červena, modra nebo zelena. V setu najdete čtyři půl kostky fima návod na výrobu šperků a co vše k tomu potřebujete například afroháčky řetižek.... Ale jinak existuji taky i na výrobu třeba medvídků již zmíněných panenek ...

Kolik takový set stojí ?? Ty nejmenší okolo 250-ti korun a seženete ho ve výtvarných potřebách.

Kde najdu různé nápady na výrobu ?? Koukněte na youtube nebo na google je toho tam je toho spousty :)


Tak snad se líbylo a trochu vám to svět fima přiblížilo ;)
hodně štěstí při vyrábění ;)

(zdroj obrázku: google)

Ahoj :)

12. října 2013 v 21:31 | Eli
Promiňteže jsem se vám teď nevěnovala ale týden jsem nebyla ve škole a tak jsem měla co dohánět- však to znáte sami :) jo tak jste si odhlasovali rubriku o vyrábění :) takže když zbyde čas tak by měl být zítra článek o Fimu :) když ne tak nejpozději v pondělí :) :)

Nazdárek

8. října 2013 v 15:31 | Eli |  NOVINKY
Ahojky dneska se toho moc nestalo :) no jestli to někoho zajímá tak ke svátku jsem dostala mimo jiné FIMO asi šest barev takže když budu mít čas tak i něco výrobním . No a chci se vás zeptat jestli chcete novou rubriku o vyrábění. Nebo o něčem jiném hlasujte v anketě a kdyžtak pište nějaké nápady :)